Cluj
FOTO. Imobil cu PANORAMĂ asupra Clujului, pus spre vânzare la 7 MILIOANE de euro. CRAMĂ, săli cu sute de locuri și GRĂDINĂ

O proprietare compusă din două corpuri – restaurantul și centrul SARA Social Events – se vinde pe un site internațional de imobiliare, la prețul de 7 miloane de euro. Construite în 2003, clădirile se află în livada Palocsay, la aproximativ 6 km de centru și se remarcă prin panorama asupra orașului Cluj-Napoca.
„Restaurantul Aroma este dispus pe două niveluri: parterul este amenajat în stil neoclasic și oferă acces spre grădina de vară, iar etajul menține nota clasică, având ca piesă centrală șemineul. Geamurile mari și compartimentarea modulară oferă intimitate oaspeților și o priveliște încântătoare asupra Clujului.
Citește mai mult pe Cluj24
ȘTIREA TA pe Ardeal24 - trimite foto/video la Ardeal24 prin Facebook messenger, Whatsapp, sau prin formularul online

Cluj
CCR analizează contestația depusă de Călin Georgescu, dar și cea privind candidatura lui Nicușor Dan la alegerile prezidențiale

Curtea Constituțională a României va analiza marți, de la ora 17.00, contestațiile privind candidaturile la alegerile prezidențiale.
O contestație a fost depusă de Călin Georgescu, a cărui candidatură a fost…
Citește mai mult pe Cluj24

Primăvară capricioasă la Cluj. După temperaturi neobișnuite, de până la 20 de grade, vremea schimbă foaia.
Potrivit meteorologilor, între 10 și 23 martie, vor fi osculații destul de mari de…
Citește mai mult pe Cluj24