Cluj

Jucătorii de la CFR Cluj și-au pus cenușă-n cap. Ce spune patronul Varga

Published

on

La CFR Cluj a avut loc o ședință după meciul cu UTA, scor 1-3. Echipa avea atunci două remize și o înfrângere consecutive. Neluțu Varga, patronul de la CFR Cluj, este de părere că lucrurile se îmbunătățesc la echipa…

Citește mai mult pe Cluj24

ȘTIREA TA pe Ardeal24 - trimite foto/video la Ardeal24 prin Facebook messenger, Whatsapp, sau prin formularul online

Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Cluj

Arhitectul-șef al Clujului SUSȚINE traseul centurii metropolitane. Care sunt ARGUMENTELE sale

Published

on

Arhitectul-șef al Clujului, Claudiu Salanță, a postat pe pagina sa de Facebook o argumentare a traseului centurii metropolitane sud a Clujului propus în proiect.

salantasalanta

„Municipiul Cluj-Napoca are o serie de…

Continue Reading

Cluj

Două fetițe, ARSE pe față și mâini după un experiment demonstrativ desfășurat la Cluj-Napoca

Published

on

Două fetițe de 7 respectiv 11 ani, au suferit arsuri pe față și pe mâini după ce au participat la un experiment demonstrativ desfășurat în cadrul Romanian Science Festival. ISU Cluj a intervenit și le-a transportat la…

Cluj

FOTO. ACCIDENT pe A3. Mașină RĂSTURNATĂ

Published

on

Un accident a avut loc, sâmbătă, pe A3. O mașină s-a răsturnat în afara carosabilului. Doi cetățeni maghiari au fost consultați însă au refuzat transportul la spital.

„Pompierii din cadrul Detașamentului…

Cluj

CFR Cluj – Unirea Ungheni, 2-0. Bolgado și Kamara au stabilit SCORUL final al amicalului

Published

on

Profitând de pauza competițională, CFR Cluj a disputat, sâmbătă, un amical cu Unirea Ungheni. După 90 de minute, clujenii au câștigat cu 2-0, goluri marcate de Bolgado (min.34) și Kamara ( min.74).